Automobily

Zdá se vám, že cítíte ve Vašem automobilu nepříjemný zápach?

Příčinou je pravděpodobně vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace Vašeho auta.

V tomto prostředí se pak usazují i nečistoty, které vytvářejí ideální podmínky pro bakterie, houby a roztoče. Posádka vozidla pak všechny tyto mikroby a plísně bohužel dlouhodobě vdechuje.

Chcete mít opravdu 100% dezinfikovaný interiér automobilu zbavený  zápachů,  virů, baktérií, plísní, roztočů a dalších alergenů? Řešením je OZON ! Nejúčinnější přírodní oxidační činidlo !

Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů čalounění, koberců,  sedadel, autopotahů, ventilačních systémů a zničí zde všechny mikroorganismy, viry a plísně. Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí veškeré zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit typická vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá).

Možnosti využití generátoru ozonu:

  • na zápachy po převozu různých zvířat
  • zápach z kouření
  • chemikálie
  • zápach plísně
  • osobní vozy, dodávky, karavany, nákladní vozidla TIR
  • sanitní vozy, vozy Policie ČR, taxislužba atd…

Důkazem, že čištění ozonem opravdu funguje, je fakt, že se s ním také dezinfikuje třeba i voda nebo chirurgické nástroje. Krom zabíjení virů, roztočů, bakterií a plísní ale umí ještě jednu věc, a to odstranit zápach. Auto zasmrádlé od cigaretového kouře, případně zvířecích mazlíčků, je tak možné během zhruba dvaceti minut zbavit nepříjemného zápachu. Daleko účinněji než jakoukoliv jinou cestou.  Chcete mít vůz sterilně čistý ?

A jak to probíhá ?

Nejvíce žádaná je dezinfekce ozonem u zákazníka v garáži, v dílně, před domem, na dvoře, u domu, prostě všude tam, kde dosáhne el. prodlužovačka 🙂
Běžná cena za automobil, tj. 25 min. provozu jednoho nebo dvou generátorů ozónu,  je 360,- Kč.  Po dokončení procesu je nutné vůz cca jednu hodinu důkladně vyvětrat.  Máte další dotazy ? Ptejte se …  🙂


Váš vzkaz nám můžete zanechat zde : odeslat dotaz

generator ozonu

Dezinfekce automobilů